Bloges beach party

Pro tuto neděli jsem si pro Vás připravila report ze včerejšího Bloges beach marketu, který se konal ve Žlutých lázních. Z celé akce mám opravdu super pocit. Načerpala jsem tam, hlavně díky několika z Vás, spoustu pozitivní energie. Tímto článkem bych chtěla poděkovat holkám z Bloges Robes, že jsem se akce mohla zúčastnit a vám všem, co jste za mnou přišli. Moc jsem si to užila. Pokecala jsem si s holkami fashion blogerkami, které na akci prodávaly desítky kousků ze svých šatníků, objevila jsem spoustu nových zajímavých značek, které se akce také zúčastnily, a hlavně - poznala jsem zase několik z Vás, mých čtenářů. Mohli jste mě navštívit v mém beauty loungi, kde jsme si povídali o všem, na co přišla řeč, ale také jsem líčila barevné neon linky s paletkou Electric od Urban Decay. Byla jsem tam za lifestyle a beauty blogery sama, ale díky vám a lidem, co se na akci podíleli, jsem neměla šanci se ani chvilku nudit. Mé království obýval i vizážista značky Rimmel, který za ten den nalíčil skoro 30! obličejů. Na akci byl i Instagraf, který na místě tiskl fotky pod hashtagem #blogesBEACHmarket z instagramu. A samozřejmě nechybělo dobré jídlo a pití. Jednoduše - povedená plážová party!


Byli jste?/Nebyli? Jestli ne, tak se doufám uvidíme příště! :)

28 komentářů:

 1. Moc děkuju za společnou fotku, jsi neskutečně sympatická! :)

  OdpovědětSmazat
 2. Jee Domísek a poslední úpravy! :D super fotky!

  OdpovědětSmazat
 3. Parádní článek a taky super akce :) moc jsem si to tam užila, taky jsem o tom psala článek, kdyby ses chtěla podívat :)
  One blondie life

  OdpovědětSmazat
 4. Prostředí teda moc krásné, naprostá pohoda jazz.. No panu vizážistovi muselo být teda pořádné vedro, když tak fakčil:))

  OdpovědětSmazat
 5. musela to byť skvelá akcia! dúfam, že sa podobnej niekedy zúčastním :)

  OdpovědětSmazat
 6. Už jsem dneska četla jeden článek o téhle letním bloges party a opět mě ty fotky dostaly. Muselo to být vážně parádní. :)

  OdpovědětSmazat
 7. Skvělé fotky :) Líbí se mi ty náramky

  OdpovědětSmazat
 8. Moc krasny fotky mius. Krasny prostredi. Zaujaly me naramky spirit beads a ty botky paez. Ale vse je krasny. Nektery veci jsou az umelecky dila. Uzasna akce. Jsem z plzne, prijela bych ale, kdybych nemela smenu v praci. :-( Snad to nebylo naposledy. Vsechna cest organizatorum a holkam co dotahly obleceni.

  OdpovědětSmazat
 9. Musela to být skvělá akce, jen mě mrzí, že jsem se jí nemohla zúčastnit :( ..snad to příště vyjde! :)

  OdpovědětSmazat
 10. Parádní prostředí pro takovou akci, škoda, že mi nějak unikla. :/

  OdpovědětSmazat
 11. Skvělá akce! 🔝
  Chci se zeptat, nevíte, odkud jsou ty lampionkové světla z 5. fotky? ☺️

  OdpovědětSmazat
 12. Skvělá akce! 🔝
  Chci se zeptat, nevíte, odkud jsou ty lampionkové světla z 5. fotky? ☺️

  OdpovědětSmazat
 13. Je super že si s tím holky dají takové práce. Snad se mi jednou poštěstí se tam mrknout, zatím se smířím s trhem v Dánsku :)

  Lenny Mali i Danmark

  OdpovědětSmazat
 14. vypadá to na děsně super akci :) škoda,že to mám docela z ruky tak snad se mi někdy poštěstí se na nějakou vaši akci podívat

  OdpovědětSmazat
 15. Fotky vypadají super, ale dostavit jsem se nemohla:(

  OdpovědětSmazat
 16. Tam je to moc hezký =o) asi se zúčastním příští rok

  OdpovědětSmazat
 17. Jůůů boty, čačí, hadry :O :D

  OdpovědětSmazat
 18. Krásné fotky, tak snad příště se uvidíme :)

  http://missalexy.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 19. super fotky ! :) Muselo to byť skvelé tam :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovědětSmazat
 20. Nikdy jsem o tom ani nesyšela :O Ale vypadá to moc pěkně :) Vyřazuje z toho všeho hodně pohody a veselí :) Fotky jsou moc pěkné :P
  http://chaoticandglamour.blogspot.cz/

  OdpovědětSmazat
 21. Noo myslela jsem na vás v práci! :D super fotkyy, muselo to být moc fajn!:)

  OdpovědětSmazat
 22. Nad náramky Spirit Beads jsem se rozplývala tak dlouho, až jsem si žádný nepořídila. Sakryš! A teď toho samozřejmě lituji :D :))

  OdpovědětSmazat
 23. Ahoj Mio! Chtěla jsem se zeptat, jak jsi spokojená s batůžkem z ODIVI, přemýšlím, že bych si ho pořídila, ale trochu se bojím, že ty provázky budou řezat do ramen, nechceš s ním vyfotit nějaký outfit?:)
  Měj se hezky!

  OdpovědětSmazat
 24. Tolik krásných bot a oblečení, achjo ! Proč u nás v Brně taky neprodávají blogerky tak super kousky .. A řekni mi, který blázen tam prodává červený Nike Air Max Thea!? :D

  OdpovědětSmazat
 25. Vyzerá to úplne super :)

  OdpovědětSmazat

♡♡ Děkuji za Váš čas. ♡♡